Новини і автомобілі
Контактний телефон: ...

Асфальтні заводи Автомагістраль-Південь – це нова якість українських доріг – Омелян

Зміст

Суперсучасні асфальтобетонні заводи, які з'являються в Україні, дозволять побудувати в країні дороги нової якості.

Асфальтні заводи Автомагістраль-Південь – це нова якість українських доріг – Омелян 1

Про це сьогодні під час відкриття асфальтобетонного заводу компанії Автомагістраль-Південь в Новомосковську Дніпропетровської області заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

– Такі нові високотехнологічні підприємства – це не тільки нова якість доріг, а й нові робочі місця та ефективна економіка. Ми хочемо, щоб роль держави в будівництві доріг була зведена до мінімуму. Дороги повинні будувати приватні компанії, які перемагають на чесних і прозорих тендерах, які вкладають свої кошти в розвиток виробництва, – заявив Володимир Омелян.

Асфальтні заводи Автомагістраль-Південь – це нова якість українських доріг – Омелян 2

Міністр зазначив, що завод компанії Автомагістраль-Південь має стратегічне значення, бо підприємство буде поставляти асфальт для будівництва автотраси Н-31 (Дніпро-Кобеляки-Решетилівка), яка є частиною дороги, що з'єднує Київ і Дніпро. Підприємство також зіграє важливу роль в інших ключових інфраструктурних проектах регіону: автомобільній дорозі Дніпро-Запоріжжя та кільцевій дорозі навколо Дніпра.

Асфальтні заводи Автомагістраль-Південь – це нова якість українських доріг – Омелян 3

Міністр упевнений, що українські компанії спроможні дати Україні нову якість доріг.

– Я б хотів побажати успіху компанії Автомагістраль-Південь, яка не тільки відкриває заводи, а й закуповує нову, сучасну, потужну техніку, яка дійсно дуже динамічно переозброюється технічно. Хочу побажати їй дати Україні якість доріг, яку наша країна ніколи не мала, – заявив міністр.

За словами генерального директора компанії Автомагістраль-Південь Миколи Тимофєєва, новий завод з'явився на місці промбази, де розміщувалося старе, ще радянських виробництво асфальту.

Асфальтні заводи Автомагістраль-Південь – це нова якість українських доріг – Омелян 4

Нове підприємство – це комплекс найсучаснішого обладнання, на якому будуються найкращі дороги Європи. Це найбільш екологічно чистий завод з тих, що виробляються в Європейському Союзі. Він відповідає найсуворішим екологічним нормативам ЄС і США, – заявив Тимофєєв.

Як зазначає керівник Автомагістраль-Південь, це вже 15-й завод компанії в Україні і 4-й завод в Дніпропетровській області. У його будівництво інвестували близько 60 млн грн. Потужність підприємства 240 тонн асфальту за годину. Всього ж заводи компанії на Дніпропетровщині можуть давати близько 800 тонн асфальту за годину або 10 тисяч тонн за одну зміну.

Асфальтні заводи Автомагістраль-Південь – це нова якість українських доріг – Омелян 5

– Ми дуже динамічно розвиваємося та багато інвестуємо в нові технології, але головна наша цінність – це не сучасні заводи, техніка, автотранспорт, технології. Головна цінність – це команда професіоналів, яка знає, як все це використовувати з максимальною ефективністю, гарантуючи високу якість своєї роботи, – резюмував Тимофєєв.

Факти

2018, травень, 15 в 10:31

Зміст