НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Auto China 2018: 105 світових прем'єр і 174 авто на нових видах палива

Зміст

Auto China 2018: 105 світових прем'єр і 174 авто на нових видах палива 1

Пекінський міжнародний автосалон Auto China 2018, який сьогодні упевнено входить до числа провідних світових автошоу разом з женевським, франкфуртським, паризьким, токійським і детройтським, проходить у китайській столиці з 27 квітня по 4 травня.

Нинішня виставка стала 15-ю за рахунком, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Свою продукцію на бієнале цього року на площі 220 тис. кв. м показують більше як 1200 компаній з 14 країн і регіонів світу. Загалом презентовані 1022 автомобілі, з них 105 - світові прем'єри (з них 16 від світових виробників), 30 - азійські.

Увазі відвідувачів запропоновані 64 концепт-кари, 174 автомобілі, які використовують нові види палива. Причому електротягою виробники вже не обмежуються, вони пропонують як газові мікротурбіни, так і водневі паливні елементи.

На додаток до електрокарів Tesla, Denza, Changjiang і Qiantu, які вже завоювали репутацію, вперше свої розробки привезли такі компанії як NIO, Polestar, Singulato, Aiways, Weltmeister, Byton, Hybrid Kinetic, GWKULLA, YUDO, JAC VW.

У рамках виставки організована окремо друга Пекінська виставка автомобілів на нових видах енергії (Beijing New Energy Vehicle Exhibition).

Auto China 2018: 105 світових прем'єр і 174 авто на нових видах палива 2

Auto China 2018 / Фото: Танасійчук Ольга. Укрінформ

Китайському автопрому нерідко (і часто заслужено) докоряють в копіюванні провідних світових марок. Проте останнім часом успіхи місцевих виробників змушують говорити про них з повагою. Серед найпопулярніших - Geely, Great Wall, Chery, Brilliance, BYD, JAC, Qoros, Zoyte, Soueast Motor, Haima, Lifan, Huatai, Leoppard, Dongfeng Venucia, Changan MPV, Hanteng, SWM.

До того ж, не варто забувати, що в Китаї розміщені виробництва більшості світових автовиробників, які складають автомобілі для місцевого ринку. Зокрема, Volkswagen (SAIC Volkswagen, FAW - Volkswagen, Volkswagen Import), Audi і FAW - VW Audi, Skoda і SAIC Skoda, Mercedes Benz і Smart, BMW Group & MINI, Peugeot і Dongfeng Peugeot, Citroen і Dongfeng Citroen, DS, Renault і Dongfeng Renault, Ford і Changan Ford тощо.

Організатори стверджують, що їх виставка є "найбільш диверсифікованим автошоу у світі". Крім того, власну продукцію виставили і виробники "автомобілів для багатих" (яких в Китаї стає все більше) - Lamborghini, Bentley, Rolls - Royce, Maserati, Aston Martin, McLaren, а також Alfa Romeo (вперше).

Auto.24tv.ua
28.04.2018 20:44

Зміст