НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Lexus привіз до Пекіна новий седан на базі Camry

Зміст

Компанія Lexus представила на автосалоні в Пекіні седан Lexus ES нового, сьомого покоління.

Lexus привіз до Пекіна новий седан на базі Camry 1

Як і раніше, модель побудовано на базі седана Toyota Camry. Мова про платформу GA-K (Global Architecture – K), використану на Камрі останнього покоління.

Седан Lexus після зміни покоління став на 66 міліметрів довшим, а його колісна база виросла на п'ять міліметрів. Разом із цим у моделі розширилася колія, пише Motor.

Флагманської версією, як і раніше, буде Lexus ES 350 з V-подібною “шісткою” об'ємом 3,5 літра, потужність якої збільшили на 34 сили – до 302 кінських сил. У парі з цим мотором працюватиме новий восьмідіапазонний “автомат” Direct-Shift. На деяких ринках з'явиться версія ES 250 з абсолютно новою “четвіркою” об'ємом 2,5 літра, віддачу якої автовиробник не назвав.

Lexus привіз до Пекіна новий седан на базі Camry 2

Lexus привіз до Пекіна новий седан на базі Camry 3

Lexus привіз до Пекіна новий седан на базі Camry 4

Передбачено і гібридний варіант – ES 300h. Він отримав аналогічний чотирициліндровий двигун, переведений на роботу по циклу Аткінсона, що працює разом з електромеханічним варіатором HSD нового, четвертого покоління. Потужність силової установки становить 215 кінських сил. Компактна нікель-метал-гідридна батарея розташована під заднім сидінням.

Факти

2018, квітень, 25 в 19:22

Зміст