НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

В Україні дозволили фото- і відеофіксацію порушень правил паркування

Зміст

Президент України Петро Порошенко підписав закон про реформування сфери паркування транспортних засобів, який вводить фото-, відеофіксацію правопорушень, ухвалений Верховною Радою України 21 грудня 2017 року.

В Україні дозволили фото- і відеофіксацію порушень правил паркування 1

Про це повідомила прес-служба Адміністрації президента.

Законом передбачається “поширення механізму притягнення до адміністративної відповідальності особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, за окремі порушення правил дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, за випадки порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, зокрема, несплату вартості послуг з паркування або паркування на місцях для інвалідів особами, які не мають такого права”.

Крім того, документ встановлює обов'язкове залишення копії постанови або повідомлення про рішення про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, на лобовому склі транспортного засобу.

В Україні дозволили фото- і відеофіксацію порушень правил паркування 2

Повноваження розгляду справ про адміністративні правопорушення та здійснення тимчасового затримання транспортного засобу, згідно з документом, мають інспектори з паркування.

Факти

2014, березень, 28 в 22:03

Зміст