НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Пільгове розмитнення авто: влада висунула три умови

Зміст

Влада вважає, що після можливого введення пільгового розмитнення авто, ввіз таких транспортних засобів має бути повністю припиненим.

Пільгове розмитнення авто: влада висунула три умови

Про це голова комітету митної політики Верховної Ради України Ніна Южаніна заявила на засіданні комітету 21 березня разом з представниками Автоєвросили та інших зацікавлених організацій, пише 24tv.

Головна вимога влади – після набрання чинності закону про пільгове розмитнення автомобілів на єврономерах має бути повністю припинений ввіз таких авто.

Інша пропозиція, яка прозвучала на зустрічі в комітеті з вуст Ніни Петрівни – дозволити пільгове розмитнення автомобілів лише тим людям, які чесно сплатили податки з зароблених коштів. Тобто якщо людина отримувала офіційний дохід і сплатила з нього податки, то вона може розмитнити автомобіль на ту суму, яку вона заробила. Якщо ж офіційних доходів нема, то права розмитнення за пільгою також не буде.

Ще одна вимога Ніни Южаніної – пояснити людям, котрі сплатили всі податки при ввезенні автомобілів, чому для євробляхерів робляться особливі умови. У той час як інші змушені сплачувати податки при розмитненні за повними ставками.

Факти

2018, березень, 21 в 19:55

Зміст