НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

На заводі Ford придумали, як допомогти працівникам підіймати і переміщувати важкі предмети

Зміст

На заводі Ford придумали, як допомогти працівникам підіймати і переміщувати важкі предмети 1

Працівники американської компанія Ford, які працюють на складальному конвеєрі, використовують костюми-екзоскелети.

Костюми дозволяють працівникам підіймати і переміщувати важкі елементи. Такий "одяг" підтримує плечі і спину користувачів. Екзоскелет переносить навантаження на стегна, зменшуючи ймовірність травмування на робочому місці. Про це gazeta.ua повідомили у прес-службі Ford.

"Робота на складальному конвеєрі потребує знань, навичок, і може бути фізично тяжкою. Костюми-екзоскелети можуть виглядати, немов щось із царини наукової фантастики, проте вони дійсно здатні зменшити навантаження на наших працівників і полегшити виконання фізично тяжких завдань", – каже віце-президент Ford of Europe з питань виробництва Дейл Уішноускі.

Зараз повноцінно екзоскелети інтегровані у робочий процес на заводі компанії в іспанській Валенсії. Там виготовляють моделі Kuga, Mondeo, S-MAX і Transit Connect. Перед впровадження костюмів у робочий процес менеджери виробництва опитали близько 200 працівників заводу. Вони запитували, яку користь екзоскелет може принести їхній роботи. Після цього відібрали сотню працівників, які тісно співпрацювали з розробниками пристрою.

"Моя робота іноді схожа на тренування в спортзалі. Для виконання деяких завдань дійсно потрібен гарний фізичний стан. Костюм-екзоскелет дозволяє відчутно змінити ситуацію, і наприкінці зміни я почуваюся менш втомленим", – розповідає працівник складальної лінії Рамон Наваррете. Він який допомагає встановлювати елементи салону автомобілів.

На заводі Ford придумали, як допомогти працівникам підіймати і переміщувати важкі предмети 2

Експрес

07.02.2018 18:31

Зміст