НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

У неділю по всій Україні пройде акція за доступне розмитнення автомобілів

Зміст

У неділю, 4 лютого, по всій Україні проходитиме акція за доступне розмитнення автомобілів, в якій візьмуть участь члени Громадської організації АвтоЄвроСила.

У неділю по всій Україні пройде акція за доступне розмитнення автомобілів

Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив співзасновник організації Олександр Чернявський.

– Автопробіг – всеукраїнська акція, основною метою якої є інтенсифікація діалогу з владою про доступне розмитнення транспортних засобів, – буде проходити по всій території України 4 лютого, у неділю. Вона проходитиме одразу в усіх обласних центрах. Більшість людей на цій акції будуть використовувати власні автомобілі, як української, так і іноземної реєстрації, – сказав Чернявський.

Крім того, за його словами, учасники акції вимагатимуть встановити “справедливі ставки розмитнення та справедливі умови розмитнення автомобілів. Цією всеукраїнською акцією ГО АЄС ініціює звернення до президента України. Закон має бути і це стає нашою основною метою у боротьбі за свої права!”.

У Києві колона автомобілів о 9.00 вирушить від Міжнародного виставкового центру, біля метро Лівобережна, у напрямку центру та проїде головними вулицями міста. Загалом планується участь 500 автомобілів від ГО АвтоЄвроСила.

– Під час нашого заходу 4 лютого також будемо спілкуватися з представниками Мінінфраструктури, КМДА, Нацполіції, і ще рядом представників профільних відомств з цього приводу, – поінформував Чернявський.

Співзасновник ГО АвтоЄвроСила Андрій Щербина наголосив, що акція є мирною, захід узгоджено із мерією та поліцією і закликав утриматися від будь-яких провокацій.

АвтоЄвроСила – рух, заснований у 2016 році для захисту прав автовласників. Наразі існує 120 осередків цього ГО, які налічують 60 тисяч учасників.

Факти

2018, лютий, 03 в 14:29

Зміст