НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Поряд з нинішніми безкоштовними дорогами з'являться платні автобани

Зміст

Поряд з нинішніми безкоштовними дорогами з'являться платні автобани

Перший платний автобан між Львовом та Краківцем стане першою концесійною дорогою. Про це повідомив голова "Укравтодору" Славомір Новак, передають Патріоти України.

"Ця дорога буде платна, паралельно буде безкоштовна, до переходу, але частина цього коридору повинна бути концесійна дорога. Далі, в північний обхід Львова, далі від Львова до Тернополя. Дуже приємно – цього року ми завершили ремонт цієї існуючої дороги і далі в наступних роках від Тернополя до Хмельницького, Вінниці, Умані і далі на південь до Одеси, Миколаєва, Херсона", - відзначив Новак.

Перший етап – це буде ремонт існуючої дороги. В 2020 році планують оголосити тендери на будівництво нових автобанів - Від Львова до Умані. І далі там ремонт на південь.

"Згідно з законом та європейським принципом, ми мусимо залишити існуючу дорогу як паралельну безкоштовну дорогу. А нова дорога повинна бути платна, вона повинна бути побудована на умовах концесії, і частково це буде – перша частина, як я сказав, це Львів–Краковець, далі Львів–Тернопіль. Там інтенсивності руху вистачає, щоб побудувати на умовах концесії дорогу. А далі будемо думати, чи це буде за рахунок держбюджету, але платна дорога, чи за рахунок інвесторів – також платна дорога", - резюмував очільник відомства.

Експрес

17.12.2017 18:10

Зміст