НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Реєстрація авто в Україні – зміни з 1 грудня

Зміст

У зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму змінені ставки збору на обов'язкове державне пенсійне страхування під час першої реєстрації транспортного засобу.

Реєстрація авто в Україні – зміни з 1 грудня

При першій реєстрації транспортного засобу треба буде сплатити: “новий” збір у Пенсійний фонд, вартість спеціальної продукції (бланк та державний номер) та власне вартість послуги. Із документів з собою необхідно взяти договір купівлі-продажу автомобіля та паспорт.

•  Якщо вартість транспортного засобу: не перевищує або дорівнює 280500 гривень – сплачується 3 % (якщо об'єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб). Раніше гранична сума складала 267960 грн.

•  Якщо автомобіль коштує від 280500 до 493000 гривень – 4 % (якщо об'єкт оподаткування перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб).

•  Авто коштує більше ніж 493000 гривень – 5 % (якщо об'єкт оподаткування перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб). Раніше 5% потрібно було платити, якщо машина дорожче 470960 грн.

Якщо ж ви здійснюєте перереєстрацію автівки – пенсійний збір знову платити не треба.

Куди сплачувати

Пенсійний збір сплачується на рахунок Пенсійного фонду району, в якому зареєстровано територіальний сервісний центр або за місцем реєстрації юридичної особи.

Якщо авто звільнене від збору

Якщо нове легкове авто звільнено від сплати пенсійного збору під час першої реєстрації, то вам потрібно звернутись до сервісного центру МВС, взявши з собою підтверджуючі документи, що це авто дійсно забезпечене згідно із законодавством для інвалідів.

Факти

2017, грудень, 01 в 18:05

Зміст