НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Космічна компанія представила гібридний суперкар FXE

Зміст

Aria Group представила свій перший надлегкий суперкар FXE, який може розігнатися до 96 км/год усього 2,7 секунди.

Космічна компанія представила гібридний суперкар FXE 1

Раніше компанія Aria Group працювала в сфері технологій і компонентів для аерокосмічної техніки, а також допомагала розробляти концепти авто, пише CNET.

Автомобіль оснащений 6,2-літровим двигуном V8, який працює разом з двома асинхронними електродвигунами, здатними видавати 540 кінських сил. Сумарна віддача агрегатів складе 1150 кінських сил.

За запевненнями творців суперкара, цієї потужності достатньо, щоб розгін з місця до 96 кілометрів на годину займав всього 2,7 секунди, а максимальна швидкість складала 336 км/год.

Космічна компанія представила гібридний суперкар FXE 2

Космічна компанія представила гібридний суперкар FXE 3

Космічна компанія представила гібридний суперкар FXE 4

Космічна компанія представила гібридний суперкар FXE 5

В основі двомісної новинки лежить монокок з вуглецевого волокна. З вуглепластика також зроблені кузовні панелі, а більшість структурних елементів кузова виконано з використанням технологій 3D-друку з металу. Маса новинки становить всього 1565 кг. Тираж авто обмежать 400 екземплярами.

Журналісти відзначають, що проект може бути успішним, оскільки Aria Group співпрацювала, наприклад, з Porsche при розробці моделі 911. Також серед концептів автомобілів, над якими працювали інженери фірми – KIA GT4 Stinger, Mazda Furai і Ford GR-1. Однак, чи буде попит на новий американський суперкар, залежить від його ціни, яка, на жаль так і не була оголошена.

Факти

2017, грудень, 01 в 15:04

Зміст