НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Найдивніший електромобіль у світі

Зміст

Відомий автомобільний дизайнер Кріс Бенгл явив світові електромобіль Redspace REDS EV – Revolutionary Electric Dream Space, який дивує цілим набором передових рішень.

Найдивніший електромобіль у світі 1

Про це повідомляє АвтоЦентр.

По-перше, дизайн, який виконаний у досить оригінальному стилі, з кутовими формами.

Найдивніший електромобіль у світі 2

По-друге, компактність і універсальність.

При загальній довжині всього 2,97 м автомобіль має чотири повноцінні місця. Більш того, пасажири можуть відчувати себе тут як вдома. Адже салон можна трансформувати як душа забажає.

Спинки передніх крісел зроблені складними, перетворюючись у зручні столики. Вражає і дуже широкий діапазон регулювань передніх сидінь у подовжньому напрямі. Кермо зроблене відкидним, що робить переміщення по салону зручнішим.

Найдивніший електромобіль у світі 3

У надрах приладової панелі ховається 17-дюймовий кольоровий монітор, який висувається на стоянці і використовується для переглядів відео або як ігрова приставка.

Машина також комплектується додатковим сидінням, яким можна скористатися на стоянці.

Найдивніший електромобіль у світі 4

Така супертрансформація у салоні не спроста, адже Кріс Бенгл вважає, що левову частину часу водій і пасажири проводять не в русі, а у авто, що стоїть.

Найдивніший електромобіль у світі 5

Що ж стосується електричної частини, то технічні характеристики особливо не розголошуються. Стверджується, що Redspace REDS EV має найшвидший у класі розгін від 0 до 50 км/ч.

Максимальна швидкість досягає 120 км/ч. Найкращий і радіус розвороту.

Акумулятори розташовані під підлогою. Цікаво, що підзаряджатися вони можуть і за допомогою сонячних панелей, які займають всю поверхню даху.

Найдивніший електромобіль у світі 6

Факти

2017, грудень, 01 в 8:00

Зміст