НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Нові водійські посвідчення: термін дії і коли можуть забрати

Зміст

В Україні водіям-початківцям видаватимуть права строком на 2 роки з обміном на постійні при скоєні не більше двох адміністративних порушень.

Нові водійські посвідчення: термін дії і коли можуть забрати

Згідно з постановою №885 від 10 листопада, водійське посвідчення, видане особі вперше, дійсно протягом 2 років з дня його видачі з обмеженим правом керування транспортним засобом, під яким мається на увазі заборона перевищувати швидкість 70 км/ч.

Посвідчення водія, видане вперше:

•  документ, отриманий після здачі особою, яка раніше не мала водійського посвідчення;

•  документ, отриманий особою, яка була позбавлена права на керування транспортним засобом, теоретичного і практичного іспитів в сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ.

У разі вчинення особою протягом двох років з дня видачі вперше водійського посвідчення трьох і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху обмін такого посвідчення здійснюється зі здачею теоретичного і практичного іспитів.

Повернення посвідчення водія особам, які мають його вперше і позбавленим права на керування транспортними засобами, не здійснюється.

Відновлення права на керування транспортними засобами в такому випадку здійснюється шляхом отримання нового водійського посвідчення, яке вважається виданим вперше після проходження позачергового медичного огляду, підготовки відповідно до планів і програм та після складання іспитів.

Постанова набирає чинності з моменту його офіційного опублікування – відповідно зі Ст.53 Закону України Про Кабінет Міністрів України від 07.10.2010 р. № 2591-VI.

Факти

2017, листопад, 24 в 12:35

Зміст